SLUŽBY A CENNÍK

Všetky naše umývacie programy sú nastavené na samostatné impulzy. Základná cena 1 impulzu je 0,50 EUR, za ktoré si umývate Vaše auto v ľubovoľnom programe 50 sekúnd pri možnosti zmeny programu.

Chýbajú Vám mince, ale máte so sebou papierové peniaze? Nevadí, pokojne využite služby našej automatickej meničky peňazí, ktorá rozmieňa 5 EUR, 10 EUR a 20 EUR bankovky na mince.

UMÝVANIE PENOU

Hlavné umývanie, kde sa zmäkčená teplá voda mieša v presnom pomere s penou a pod vysokým tlakom zabezpečí dokonalé umytie. Aktívna pena vytvorená počas nanášania sa drží na čistenom povrchu a dokonalo odstraňuje špinu, mastné škvrny a iné nečistoty.

XXL PENA

Teplá zmäkčená voda sa mieša v presnom pomere s aktívnou farebnou penou s príjemnou vôňou a perlátorom pod nízkym tlakom. Tak vznikne aktívna a bohatá hustá pena. S použitím kefy z prírodných štetín zabezpečí dokonalé umytie aj pri vysokom znečistení vozidla.

OPLACHOVANIE

Teplá zmäkčená voda pod vysokým tlakom umyje zvyšky šampónu, peny, chémie a ostatných nečistôt. Pre dokonalý výsledok je dôležité zbaviť sa všetkých nečistôt. 

VOSKOVANIE

Teplá zmäkčená voda sa mieša v presnom pomere s voskom pod nízkym tlakom a Vaše auto bude krásne ochránené na povrchu karosérie vozidla, kde vytvorí dokonalý ochranný film.

LEŠTENIE

Záverečný oplach za použitia vody zbavenej všetkých minerálov „osmotickej vody“,  odstráni zvyšky chémie, vosku a nečistôt. Osmotická voda nezanecháva žiadne škvrny na laku vozidla.

AUTOVYSÁVAČE

Sú umiestnené vždy samostatne so základným nastavením časového intervalu - 5 minút za 0,50 EUR.

KONTAKTUJTE NÁS


Spoločnosť TRICorp, s.r.o., kladie vysoký dôraz na ochranu osobných údajov a na uplatňovanie pravidiel a zásad vyplývajúcich najmä zo zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a z Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov